Galeria Realizacje

Kuchnie klasyczne

Kuchnie klasyczne – Wymiar ideału Nieustannie dążymy do udoskonaleń. Dotyczy to zarówno desingu, jak i funkcjonalności. Lata praktyki sprawiają iż możemy swe pomysły opierać na ogromnym doświadczeniu, które jest niezbędne, by efekt końcowy był dla klienta tak jak sobie zapragnął.

Kuchnie stylowe

W naszej ofercie znajdziesz stylowe kuchnie.

Kuchnie nowoczesne

Kuchnie nowoczesne tworzymy z pasją i charakterem. Nasze kuchnie są indywidualne jak klienci. Projektujemy i tworzymy je tak by to właśnie u Nas znaleźli Państwo swoją nową kuchnie z marzeń – całkowicie zgodną z Państwa gustem i preferencjami.

Szafy wnękowe

Szafy wnękowe / zabudowy wnęk / szafy przesuwne Szafy na wymiar są doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto chce zagospodarować w pełni swoja przestrzeń w domu. Idealnie wpasowują się we wnętrze, a przy tym są bardzo funkcjonalne i ekonomiczne. W swojej ofercie posiadamy systemy do szaf przesuwnych, rozwieranych oraz składanych. Szeroka gama materiałów: drewno, płyty laminowane, lakierowane, akrylowe, fornirowane oraz szklane lacobel mat, połysk ,lustro i bardzo nowoczesny i nowatorski materiał łupek kamienny.

Meble pokojowe

Meble pokojowe to element wystroju, bez którego nie stworzymy przytulnego domowego miejsca do życia. Produkujemy je na wymiar, dopasowujemy do zastanej przestrzeni i dobieramy odpowiednie wybarwienie drewna lub lakieru. Pokój dzienny to z pewnością jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszym domu. Często cały wystrój wnętrz zaczyna się właśnie od projektowania tego miejsca. Nic dziwnego – to przecież tutaj spędzisz wiele chwil w gronie najbliższych. Dlatego meble do salonu z naszych kolekcji to bogactwo stylów, kolorów i kształtów.
  • Meble łazienkowe

    Meble łazienkowe to wymagające meble. Wilgoć, para wodna i duże różnice temperatur mogą sprawić, że meble zaczną szybko sie psuć. Jesteśmy świadomi tych problemów – dlatego szczególną uwagę zwracamy przy ich produkcji. Meble łazienkowe muszą być dopracowane pod każdym względem bez żadnych kompromisów. Projektujemy i realizujemy meble dla każdego klienta, stosując materiały najwyższej klasy